تبلیغات
زنان - زنان - مطالب هفته اول مهر 1388
زنان همه مطالب از زنان و مخصوص آنهاست .
هدیه میشل اوباما به همسران سران کشورهای گروه 20 نویسنده : شهاب
 عصر ایران - میشل اوباما همسر باراک حسین اوباما رئیس جمهوری آمریکا میزبان همسران سران کشورهای عضو گروه 20 بود.

به گزارش عصرایران ، روزنامه واشنگتن پست در این باره نوشت: سران گروه 20 به همراه همسران خود صبح روز پنجشنبه در شهر پیتزبورگ در نشست های مشترک سیاسی و کاری حضور یافتند ولی پس از آن همسران سران در کنار میشل اوباما برنامه های جالبی را داشتند.

روز پنج شنبه گذشته همسر اوباما از همسران سران کشورهای عضو گروه 20 که در آمریکا حضور داشتند دعوت کرد تا شام را در کنار یکدیگر در باغی در شهر پیتزبورگ صرف کنند.

این باغ متعلق به خانم "تبریزا هاینز" همسر سناتور دموکرات، جان کری بود.
میوه، سبزیجات، گوشت  و تخم مرغ صرف شده در این مهمانی در همان مزرعه کشت شده بود.

مهمانان همسر اوباما همچنین در مدرسه هنر شهر پیتزبورگ نیز حاضر شده و شاهد اجرای موسیقی جاز گروه ارکستر این شهر بودند.
میشل اوباما همچنین هدایایی را به همسران سران کشورهای گروه 20 تقدیم کرد.

این هدایا شامل یک دست سرویس چایخوری سنتی مخصوص شهر پیتزبورگ، ظرفی از عسل زنبورداری کاخ سفید و گلدان کریستال منقش به نام و امضای میشل اوباما بود.

همسران سران شرکت کننده در نشست گروه 20 همچنین از موزه "آندی وارهول" در شهر پیتزبورگ نیز دیدن کردند و نقش یکی از تابلوهای "آندی وارهول" را روی کیف های پارچه ای چاپ کرده و این کیف ها را برای یادگاری به همراه خود بردند.

روزنامه تلگراف نیز در این باره می نویسد : مهم است که بانوی نخست آمریکا همسران سران کشورهای خارجی را شگفت زده و مسحور کند چرا که آنها حامل داستان هایی از آمریکا خواهند بود.
تهمینه میلانی :من سیاسی نیستم و تنها به عشق مردم کار می کنم نویسنده : شهاب
تهمینه میلانی کارگردان نام آشنای سینمای ایران از چهره های متفاوت و خاص عرصه هنر هفتم است که کارهای او عموما مورد استقبال واقع شده است. کارهایی همچون "بچه‌های طلاق، افسانه آه، دیگه چه خبر، دو زن، واکنش پنجم، نیمه پنهان، زن زیادی، تسویه حساب، کاکادو، آتش بس" و این آخرین کارش با نام "سوپر استار" که هرچند دیدگاههای مخالف و موافق با آن در عرصه سینما مدتها مورد بحث و چالش بود اما استقبال خوب مردمی نشان داد که او در شناسایی ذائقه مخاطب موفقیت چشمگیری داشته است.


نظرات() 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
مادر فداکار، قربانی جنون یک راننده نویسنده : شهاب
ایسکانیوز: مردی که همسر فداکارش را طی یک رخداد دلخراش از دست داد در شورای حل اختلاف بجنورد، راننده متخلف را بخشید.

تاریکی شب همه جا را فرا گرفته و خیابان های خلوت بجنورد، شاهد حرکت جنون آمیز
خودرویی است که به سرعت از میدان های شهر می گذرد. در آن تاریکی، مادری به نام «مریم» کودکش را در آغوش گرفته تا از عرض خیابان بگذرد که همان خودرو با سرعت سرسام آور به آنان می رسد.مادر بی آن که مجال فرار داشته باشد فقط به نجات فرزند دو ساله اش می اندیشد و او را محکم در آغوش می گیرد تا مرگ را در زیر چرخ های خودرو به تنهایی تجربه کند.مادر ، خود را سپر بلا می کند تا کودکش سالم بماند و آخرین جمله ای که می گوید این است:«دخترم ...»

بدن مهرداد - راننده جوان - در پشت فرمان به لرزه افتاده است و جرات پیاده شدن ندارد.مات
و مبهوت فقط به خون پاشیده شده روی شیشه خودرو نگاه می کند.
 
سه ماه از این رخداد تلخ گذشته است اما «مهرداد» هنوز ثانیه به ثانیه مرگ مادر فداکار را به یاد دارد.پشیمان اما به امید رضایت شاکی ، روی صندلی شورای حل اختلاف بجنورد نشسته است.از شدت شرمندگی سرش را به پایین انداخته و تنها کلمه ای که می تواند به زبان بیاورد این است : «متاسفم.»  همسر «مریم» نیز که هنوز لباس سیاهش را به زمین نگذاشته در شورا نشسته و «مهرداد» با عذاب وجدانش خلوت کرده است.
 
شوهر «مریم» که دخترش را هم به همراه دارد راننده پشیمان را بدون هیچ قید و شرطی می بخشد اما چشمان اشکبارش حرف های ناگفته بسیار دارد.گذشت برای آرامش روح همسر، نشان از بزرگواری و قلب مهربان این مرد دارد.رئیس شورای حل اختلاف خراسان شمالی می گوید: از ابتدای سال جاری تا 25 شهریور 15 پرونده قتل غیر عمد با سازش بسته شده است.
 
«نوری» ادامه می دهد: در همین مدت 963 پرونده نیز در حوزه بیمه شورای حل اختلاف مرکز استان تشکیل شده و 886 پرونده با تلاش شورای حل اختلاف به سازش رسیده است. وی افزایش فرهنگ سازش ، جذب نفرات توانمند و راه کارهای موثر رئیس کل دادگستری خراسان شمالی را از مهم ترین علل افزایش سازش در پرونده های مورد نظر می داند.

سفر خواهر زن و دختر بلر با دوچرخه به فلسطین نویسنده : شهاب
 
جهان: خواهر همسر بلر به همراه دختر هشت ساله اش با مشارکت در یک اقدام بین المللی جدید در حمایت از مساله فلسطین، قصد دارند با دوچرخه از شهرها و روستا های کرانه باختری دیدار کنند.

لورن بوث خواهر همسر تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس و نماینده ویژه کمیته چهارجانبه صلح که چند ماه پیش به همراه تعداد دیگری از فعالان صلح با یک کشتی جهت لغو محاصره نوار غزه به این منطقه رفته بود، اکنون قصد دارد در طرح جدیدی موسوم به «دوچرخه صلح» شرکت کند.

وی در این طرح به همراه 14 انگلیسی، بلژیکی، ایرلندی، کانادایی، سوئدی و قبرسی و همچنین دختر هشت ساله اش الکس، با دوچرخه از امان پایتخت اردن به اراضی فلسطینی در کرانه باختری سفر می کند.
"اوباما" مانع روبوسی همسرش با برلوسکونی شد نویسنده : شهاب
عصر ایران- زمانی که روسای جمهور و نخست وزیران کشورهای عضو گروه 20 در آمریکا با یکدیگر ملاقات می کردند و همسران آنها نیز به رو بوسی با هم می پرداختند، عکس العمل رییس جمهور آمریکا در قبال نخست وزیر ایتالیا جالب بود.

به گزارش عصر ایران به نقل از یو.اس.ای تودی، پس از آن که مقامات گروه 20 با همسر اوباما دست دادند و با وی روبوسی کردند، سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا نیز نزدیک اوباما شد، قصد داشت با همسر رییس جمهور آمریکا نیز دیده بوسی کند که با عکس العمل وی روبرو شد و میشله اوباما نیز سعی کرد برلوسکونی را دور از خود نگه دارد و به دست دادن با او کفایت کند.این صحنه مورد توجه گسترده عکاسان و خبرنگاران قرار گرفت.

ظاهرا اوباما با توجه به سابقه برلوسکونی مبنی بر رسوایی های اخلاقی، ترجیح داد که بر خلاف سیاستمداران قبلی که با همسرش رو بوسی کردند ، مانع از رو بوسی برلوسکونی و همسرش شود.تنها زندان خانوادگی در جهان نویسنده : شهاب
   به گزارش جهان زندان آرانجوئز واقع در 40 کیلومتری جنوب شهر مادرید تنها زندان جهان است که مختص به زن و شوهر های خلافکار است. این زندان دارای 36 سلول خانوادگی ، یک مهدکودک و زمین بازی است تا پدر و مادر های خلافکار بچه های خود را نیز در زندان در کنار خود داشته باشند.
روستایی عجیب در تركیه نویسنده : شهاب
ساکنان روستایی در منطقه باستانی کاپادوکیه از سقف وارد خانه‌های خود می‌شوند. درب ورود به خانه‌ها در این روستا در سقف قرار دارد.

به گزارش TRT فارسی، این روستای ۱۲ خانه‌ای در واقع نمونه‌ای از طرز زندگی در کاپادوکیه باستان را به تصویر می‌کشد. مردم منطقه کاپادوکیه در ۱۰ هزار سال قبل از سقف وارد خانه‌های خود می‌شده‌اند.

خانه‌های آن زمان دارای دو اتاق بوده و ساکنان از سقف به وسیله نردبانهایی چوبی به داخل خانه می‌رفتند.

ساکنان کاپادوکیه در آن زمان نسبت به مردم اطراف خود زندگی پیشرفته‌تری داشته‌اند به طوری که در هر خانه‌ای سنگهای آسیاب، اجاق‌ها و سبدهای حصیری به چشم می‌خورد.

این منطقه مهد یکی از قدیمی‌ترین تمدنهای جهان است و قدیمی‌ترین سیستم شهری جهان نیز در این منطقه شکل گرفته است.
عكس:تنها‌زن‌محجبه‌میان‌همسران‌روسای‌جمهور نویسنده : شهاب

در كنفرانس سران در شهر پیتسبورگ امریكا 20 نفر از سران كشورهای بزرگ جهان گرد آمده اند تا راهی برای خروج از ركود و نزدیكی به رونق اقتصادی بیابند.

به گزارش جهان، در مراسمی كه همسر رئیس جمهور امریكا مهماندار خانمهای سران كشور هاست در میان مهمانان «خیر النساءگل» همسر عبدالله گل رئیس جمهور تركیه دیده می شود كه با حجاب و لباس بلند، جلوه زن مسلمان را برای دیگران به نمایش گذاشته است .

پرتره ای تمام رخ ازمادر ناصر الدین شاه ( عکسی از اولین عکاس ایرانی) نویسنده : شهاب
آغاز عکاسی در ایران به دوران قاجار و سلطنت ناصرالدین شاه باز می گردد از عکس های موجود این دوران می توان به بخشی از راه و رسم زندگی آن زمان پی برد.

 
تصاویری که از ابنیه و عمارات آن دوران به جا مانده، برای مطالعات ایران عهد قاجار ارزشی مستند دارد و در ضمن اطلاعاتی از نظام حکومتی آن دوره را فراهم می کند.
نظرات() 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
پیدا و پنهان سناریوی این سه زن(عاطفه امام -سعیده پورآقایی -ترانه موسوی ) نویسنده : شهاب
«فوری: عاطفه امام فرزند جواد امام بازداشت شد». پانزدهم شهریور ماه بود كه این خبر بر روی خروجی سایت نوروز ـ ارگان اطلاع‌رسانی حزب مشاركت ـ قرار گرفت. در این خبر آمده بود: «عاطفه امام دختر 18 ساله جواد امام (رئیس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در تهران) به طرز وحشیانه‌ای در خیابان طالقانی توسط افراد ناشناس بازداشت و به محلی نامعلوم منتقل شد. به گزارش خبرنگار نوروز، ساعاتی پیش چند مرد ناشناس،‌ عاطفه امام را با هتاكی و در حالی كه چادر از سر وی كشیده بودند بازداشت و به مكان نامعلومی منتقل كردند. پس از این بازداشت، وی در تماس كوتاهی با مادرش گفته است كه با چشم بسته به محلی نامعلوم برده شده است.»

نظرات() 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
دولت الجزایر : زنان حجابشان را بردارند نویسنده : شهاب
جمهوری اسلامی :دولت الجزایر با عنوان كردن مسائل امنیتی از زنان الجزایری خواسته است حجاب خود را در زمان تطبیق عكس با كارت هویت بردارند. مسئولان دولتی الجزایر می گویند این كار برای رعایت مسائل امنیتی است و به همین دلیل زنان را مجبور به برداشتن نقاب از صورت هایشان و حتی در مواردی برداشتن كامل حجاب كرده است . این زنان طی نامه ای به « یوسف القرضاوی » رئیس مجمع علمای جهان اسلام از وی برای حفظ حجاب خود كمك خواسته اند. این نامه كه با عنوان « تقاضای شفاعت قرضاوی نزد بوتفلیقه » منتشر شده توسط تعدادی از زنان ساكن ایالت « غلیزان » در 200 كیلومتری جنوب الجزیره نوشته شده است . در این نامه كه با امضای 26 نفر از زنان و مردان منطقه غلیزان در روزنامه های الجزایر منتشر شد آمده است : « ما تعدادی از زنان و مردان مومن غلیزان برای حفظ ایمان و اعتقاد خود با مشكل بزرگی مواجه هستیم . ما برای جابجایی و دریافت جواز سفر كارت های هویت خود را ارائه می دهیم كه بامخالفت ماموران دولتی مواجه می شویم . آنها از ما می خواهند تا نه تنها نقاب خود كه پوشش حجابمان را به طور كلی برداریم تا جواز سفرمان تایید شود. همچنین به مردانی كه محاسن داشته باشند اجازه عبور و مرور داده نمی شود. » در ادامه نامه آمده ما از شیخ قرضاوی می خواهیم تا با توجه به جایگاهشان در جهان اسلام از رئیس جمهور بوتفلیقه بخواهد تا این قوانین ظالمانه را از الجزایر بردارد و در صورت مخالفت با درخواست شان فتوای مقابله را در این زمینه صادر كند.
توصیف زنان غربی و زن مسلمان از نگاه استاد آمریکایی نویسنده : شهاب
در حالی که این روزها برخی گروه های مدعی حقوق زنان سعی دارند با الگو گیری از  غرب و با هدف جذب مخاطب بیشتر وضعیت آزادی زنان در کشور را تیره و تاریک نشان دهند و ضمن مرثیه سرایی برا ی زنان ایرانی به تمجید از الگوی تعامل غرب با زنان می پردازند، متفکران و محققان غربی به شدت از ابزاری شدن زن در این جوامع که موجب شرمساری زنان است گلایه دارند.
 
به گزارش جهان، دکتر "هنری ماکوو" استاد دانشگاه، مخترع بازی معروف «Scruples»، نویسنده و پژوهشگر در مسایل زنان و جنبش های آزادی بخش در مقاله ای با عنوان "حجاب یا بکینی؟ گناه زن آمریکایی!!" با مقایسه زنان مسلمان و زنان آمریکایی می نویسد: 
زن جامانده از وزارت و کلاه خاتمی نویسنده : شهاب
ایرنا: نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: خاتمی با دیدار با سوروس بدکلاهی سرش رفته و نشان داد که فریب بیگانگان را خورده است.

"فاطمه آجرلو" با اشاره به اینکه اساس و ریشه انقلاب برخاسته از اندیشه عدالت محوری و بحث های دینی است ، گفت: امام پایه و اساس انقلاب را طوری طراحی کردند که عدالت به طور کامل در جامعه گسترده شود.

وی گفت: چه سوروس این مطالب را مطرح می کرد و یا نمی کرد به حال خاتمی فرقی نداشت زیرا همگان با اندیشه های او آشنا هستند.

وی اظهار داشت: سیاست ما عین دیانتمان است، اولین خمیرمایه ما دین مبین اسلام است؛ متاسفانه خاتمی آمال و آرزوهای خود را در تفکر و اندیشه های غربی دید، او باید می دانست که این تفکر نمی تواند نیازهای جامعه را برطرف سازد.

وی تاکید کرد: بد کلاهی سر آقای خاتمی رفته و او باز هم فریب بیگانگان را خورده است.

وی اظهار داشت: امروز بیگانگان به این نتیجه رسیدند که اگر به دست افرادی همچون خاتمی به سمت تخریب ولایت بروند می توانند به اهدافشان برسند.

وی گفت: هشت سال دوران خاتمی بدترین دوران ریاست جمهوری بود که بیشترین توهین ها به اهل بیت، ولایت و رهبری شد.

وی افزود: دشمنان به این نتیجه رسیدند که اگر می خواهند انقلاب را نابود کنند دیگر به جنگ متوسل نشوند بلکه از طریق جنگ نرم افزاری تلاش کردند به اهدافشان برسند.

آجرلو اظهار داشت: آنان ابتدا به دست خودی ها شروع به استهاله کردند و سپس اهداف خود را پیاده کردند.

جورج سوروس رییس هیات مدیره موسسه جامعه باز (OSI) در مراسمی که به مناسبت هشتمین سالگرد حوادث یازدهم سپتامبر در نیویورک برگزار شد، با اشاره به دیدارش با خاتمی رییس جمهور سابق ایران گفت: خاتمی به من گفت با حکومت مذهبی نمی‌توان به دمکراسی دست یافت.
رازهای شما در زیر ناخن هایتان! نویسنده : شهاب
شما می توانید مشکلات و بیماری های اعضای داخلی بدن تان(مشکلات ریه، قلب، کبد و …) را در ناخن هایتان ببینید.

ناخن های رنگ پریده

ناخن های بسیار رنگ پریده بسیاری از اوقات به افزایش سن نسبت داده می شوند. اما می توانند نشانه بیماری های زیر نیز باشند:

آنمی (کم خونی) نارسایی احتقانی قلب دیابت مشکلات کبدی سو تغذیه ناخن های سفید

اگر ناخن ها سفید شده اند و اطراف ناحیه سفید، یک حاشیه پر رنگ وجود دارد، می تواند نشان دهنده وجود مشکلات کبدی مانند هپاتیت باشد.

ناخن های زرد

یکی از شایع ترین دلایل زرد شدن ناخن ها، عفونت قارچی است. چنانچه عفونت قارچی پیشرفت کند باعث بلند شدن ناخن از بستر و ضخیم شدن و خورد شدن لبه های ناخن می شود. در بعضی موارد نادر، ناخن های زرد می تواند نشان دهنده بیماری های جدی تری مانند بیماری تیروئید پیشرفته و یا پسوریازیس باشند.

ناخن های متمایل به آبی

ناخن هایی که دارای ته رنگ آبی هستند، نشان دهنده این هستند که بدن به مقدار کافی اکسیژن دریافت نمی کند. در واقع این حالت می تواند نشان دهنده یک عفونت در ریه مانند پنومونیا باشد.

ناخن های با سطح نا هموار

چنانچه سطح ناخن نا هموار و نقطه نقطه و موجدار شده است، مینواند یکی از نشانه های اولیه پسوریازیس و یا التهاب مفاصل باشد. پسوریازیس یک مشکل پوستی است که در ??% از موارد از ناخن ها شروع می شود.

ناخن های ترک دار و شکننده

ناخن های خشک و شکننده که به دفعات ترک می خورند، می توانند نشان دهنده بیماری های تیروئید باشند. ناخن های شکننده و تر کدار با نما و ته رنگ زرد، نشان دهنده عفونت قارچی ناخن ها هستند.

ناخن با حاشیه و پوست اطراف پف کرده

اگر پوست اطراف ناخن، قرمز شده و پف کرده است، نشان دهنده این است که شیار اطراف ناخن دچار التهاب شده است. این حالت می تواند نشان دهنده بیماری لوپوس و یا سایر بیماری های بافت همبندی باشد.

خطوط سیاه زیر ناخن

به ناخن هایی که دارای خطوط سیاه هستند بایستی به سرعت رسیدگی شود. این خطوط سیاه معمولا نشانه ملانوما(خطرناک ترین نوع سرطان پوست) هستند.

تحلیل رفتن و کوتاه شدن ناخن ها

گاز گرفتن ناخن ها ممکن است فقط یک عادت در بعضی افراد باشد، اما در بعضی موارد نشان دهنده اظطراب و استرس پایدار است که نیاز به مداخله پزشکی دارد. همچنین ممکن است نشانه اختلال روانی جبری-وسواسی باشد.

در پایان به این نکته توجه کنید که بسیاری از تغییرات ناخن ها، بی ضرر هستند و همیشه نشان دهنده بیماری نیستند. برای مثال هر کسی که ناخن هایش سفید است به معنی ابتلای او به هپاتیت نیست. چنانچه از تغییرات ناخن خود نگرانید و آن را غیر طبیعی می دانید، با یک متخصص پوست و مو مشورت کنید
 
محمد ارشد
دستور جدید پلیس تهران: مانکن ها سر نداشته باشند/فروش لباس غربی ممنوع/نمایش کراوات قدغن نویسنده : شهاب


عصرایران - با دستور جدید پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران ، نظارت پلیس بر لباس فروشان وارد فاز جدیدی می شود.

در این دستور العمل ، برای اولین بار تصریح شده است که  نمایش، عرضه و فروش البسه دارای مارک غربی در فروشگاه ها ممنوع است.
این در حالی است که بسیاری از فروشگاه های عرضه لباس ، صرفاً برندهای غربی را عرضه می کنند و در صورت اجرای این دستورالعمل باید بساط کاری خود را کلاً برچینند!

در این دستور العمل همچنین برخی مانکن های استفاده شده در پشت ویترین فروشگاه ها "غیر متعارف و برجسته و بسیار زننده" توصیف شده و تاکید شده است که مانکن ها نباید سر داشته باشند و یا حداکثر می توانند نصف سر را داشته باشند.

به گزارش عصر ایران در این نامه آمده است:“گزارشات واصله و بررسی‌های به‌عمل آمده حاكی‌است، برخی از توزیع‌كنندگان پوشاك به منظور جلب مشتری اقدام به نمایش البسه و استفاده از مانكن‌های غیر متعارف و برجسته و بسیار زننده می‌نمایند كه این موضوع علاوه بر تبعات سوء، باعث نارضایتی مسؤولان فرهنگی و شهروندان شده است.

بر همین اساس در راستای حفظ و صیانت از ارزش‌های دینی و دستاوردهای انقلاب اسلامی، رعایت حقوق شهروندی، تأمین امنیت اجتماعی و اخلاقی در اینگونه واحدهای صنفی در اجرای ماده 17 قانون نظام صنفی، ضوابط انتظامی مرتبط با توزیع پوشاك به نحو مقتضی به كلیه اعضای تحت پوشش ابلاغ و از طریق بازرسان آن اتحادیه نظارت بر حسن اجرای آن معمول و نسبت به اعمال مواد 27 و 28 قانون نظام صنفی با واحدهای متخلف برخورد شود.”

ضوابط انتظامی كه در این نامه بر رعایت آنها تأكید شده است:

1-ممنوعیت نمایش،عرضه و فروش البسه با مارك‌های غربی و تصاویر مبتذل

2-ممنوعیت به نمایش گذاشتن پاپیون و كروات در معرض دید عموم

3-عدم نمایش مانكن‌هایی كه برجستگی‌های بدن،سر و صورت بدون حجاب آن مشخص باشد، اعم از سرتنها، یا نیم‌تنه یا تمام قد(مانكنها باید بدون سر یا نیم سر باشند)

4-عدم استفاده از مانكن‌ها با پوشش‌های غیر متعارف و خلاف فرهنگ و عرف جامعه اسلامی (پوشاندن البسه به شكل تحریك‌آمیز و یا منقوش به تصاویر مبتذل، آرایش مانكن، نمایش عمومی مدل مو و ... )

5- عدم فروش البسه زیر زنانه توسط متصدی مرد

6- واحدهای صنفی ویژه بانوان و یا غرفه‌های مختص آنها در فروشگاه‌های پوشاك دارای تابلوی ” ورود آقایان اكیدا ممنوع “ باشد.

7- عدم به نمایش گذاشتن البسه زیر زنانه در معرض دید عموم

8- استفاده از مانكن‌های ملبس به لباس های زیر زنانه در واحد صنفی كه صرفا البسه زیر زنانه تولید و عرضه می نمایند مشروط به اینكه فروشنده مرد نباشد بلامانع است.

9- رعایت شیوه نامه نصب نام و علامت تجاری بر روی البسه (BRAND) توسط تولید كنندگان و عرضه‌كنندگان

10- وجود فروشنده خانم برای عرضه لباس در واحدهای صنفی پوشاك زنانه كه دارای اتاق پرو می‌باشند الزامی بوده و می‌بایست حتما لباس بانوان از طریق فروشنده زن به آنها تحویل شود.
پست های اخیر
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نویسندگان